Sledujte nás na facebooku

O UniBaby Fashion

E-shop UniBaby Fashion s univerzální dětskou módou vznikl z potřeby jedné maminky mít pro své dítě alespoň část oblečení v takových barvách, aby je jednou mohla použít i pro dítě druhé – a to bez ohledu na jeho pohlaví. A díky myšlence, že by takovou možnost měla mít každá maminka.

Při pohledu na z velké části převzatou garderobu své dcery, kde markantním způsobem převažuje růžová barva, mi stále neodbytnějším způsobem docházelo, že v případě, že by náš druhý potomek byl mužského rodu, mohu 99% oblečení po dceři  poslat dál a pořídit novou „chlapeckou“ výbavu. Začala jsem proto hledat nějaké obchody a značky, které by nabízely neutrální oblečení. Ovšem pod označením „neutrální“ u nás najdete maximálně miminkovské velikosti ve žluté, bílé či béžové barvě, což nebyla moje představa. I pro holčičky jsou sice k dostání kousky v tmavších či „klučičích“ barvách, ale vždy je bohužel doprovází nějaký prvek, který jasně odkazuje na genderové určení výrobku (růžové lemování nebo prošívání, růžová kytička nebo kočička apod.).

Mé hledání mě dovedlo až ke skandinávským značkám. A byla jsem nadšená! Originální designové oblečení, které neřeší pohlaví svého malého nositele, dokonale naplňovalo moji ideu, navíc při vysoké kvalitě zpracovaného materiálu vyrobené s ohledem na životní prostředí, jak je Skandinávcům vlastní (více v popisu u každé značky).

Pokud hledáte pro svoji ratolest originální a kvalitní módu, která podtrhne její osobnost a vyčlení ji z modro-růžového davu a která poslouží i dalším Vašim dětem, ať už to bude holka nebo kluk, jste na www.unibabyfashion.cz správně. Myslím si totiž, že stejně jako má někdy téměř každá maminka chuť nastrojit svoji holčičku do růžových šatiček či klučinu do modrého kompletu, tak jsou i chvíle, kdy chce své dítě obléci „jinak“, originálně, inspirativně. Značky, které Vám nabízíme, toto vše splňují a některé z nich najdete v České republice pouze u nás. Věřím, že Vás jejich móda a její hlavní idea osloví svojí kvalitou a pestrým designem a nadchne i Vaše děti.

 

P.S. Abychom dostály hlavní myšlence našeho obchodu – tedy nabízet kvalitní univerzální dětskou módu pro obě pohlaví – nenajdete u nás klasické dělení zboží na „pro kluky“ a „pro holky“, ale pouze kategorie oblečení.